| Dannycsa a întrebat:

Salut happy Nu stie cineva ce aplicatie sau ce telefon trebuie sa am ca sa pot trimite mai multe sms-uri la rand, pana blochez SIM-UL celui la care trimit?! Auzisem de un telefon care poate sa faca asta.da ma gandeam ca e ceva aplicatie big grin Daca imi spuneti si merge dau funda happy

2 răspunsuri:
| stapanullumii a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asa ceva? doamne ce oameni? adica voi meritati sa fiti batuti pana abia mai respirati, daca mi-ai da nr-ul tau de telefon as pune toata lista de skype sa iti dea Sms-uri sa iti blocheze tie sim-ul. sa vedem cum e. cum spuneam, nu meritati sa aveti telefon.

| Dannycsa explică:

Te-n morti tai de taran, ce te freaca pe tine grija ce fac eu cu aplicatia? Ti-am zis eu sa-ti dai cu parerea aici? Daca imi spui bine mersi daca nu nu te baga te-n morti tai!