| HardCore7750 a întrebat:

Salut, nu stiti unde gasesc Android Jucarie, adica robotul android de jucarie?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Păi cam greu laughing mai bine ai căuta pe amazon sau pe ebay ai avea șanse mai mari să cumperi de acolo dar și așa trebuie plată prin card etc etc, în ROmânia nu prea cred că ai să găsești.

13 răspunsuri:
| HardCore7750 explică (pentru Azµre):

Si cum il cumpar?

| ionutz1890 a răspuns (pentru Azµre):

Sunt de acord cu el

| Gabi19971983 a răspuns (pentru HardCore7750):

Uite aici:
https://shop.deadzebra.com/categories/Android
Si apoi sa zicem ca vrei acesta http://shop.deadzebra.com/android-mini-series-standard-green/ apesi intr-un loc pe Add to cart apoi proceed to checkout si apoi selectezi modul de plata, te descurc de acum

Funda?

| HardCore7750 explică (pentru Azµre):

In Romania un pitic de robotel nu exista laughing apropo, pe facebook nu ai mai intrat laughing de ce?

| ionutz1890 a răspuns (pentru Gabi19971983):

Nu este in Romania.Cel mai bine este sa il comanzi din Romania.

| HardCore7750 explică (pentru ionutz1890):

E culmea o mica jucarie nu EXISTA aici straight face

| Gabi19971983 a răspuns (pentru ionutz1890):

Da, doar daca il gasesti.

| Azµre a răspuns (pentru HardCore7750):

Păi cam greu laughing mai bine ai căuta pe amazon sau pe ebay ai avea șanse mai mari să cumperi de acolo dar și așa trebuie plată prin card etc etc, în ROmânia nu prea cred că ai să găsești.

| Azµre a răspuns:

Vezi dacă poți lua legătura cu acest vânzător chiar dacă anunțul a expirat.

http://www.okazii.ro/alte-servicii-gsm/jucarie-android-robot-nou-a112931950