| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu din ce cauza cand stau la calculator mi se inchide ecranul,se face negru,primeste curent, unitatea la fel dar ecranul ramane negru pur si simplu si daca va e de folos cand ascult de exemplu o melodie si se inchide asa melodia nu mai continua, ma rog asta o zic incaz de va ajuta la ceva. Funda si vot! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Ai mai curatat calculatorul? trebuie desfacuta unitatea, probabil a intrat mult praf in ea si se incalzeste, trebuie verificat procesorul si placa video daca se inchide ecranul. Daca nu te pricepi cheama o ruda / prieten / cunostiinta sau te duci cu el la un service.

| Oana92 a răspuns:

Eu patesc la fel cu laptopul...sad