| ValiGheara22 a întrebat:

Salut!
pe ce site gasesc toner de calitate pentru acest model de imprimanta HP LaserJet Pro 200 color MFP M276

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu cumpar de la ei: https://www.toner-shop.ro/imprimanta-HP_Laserjet_PRO-200-M276-N.htm
Nu am laser dar au de toate si nu ma plang de ei.

| ValiGheara22 explică (pentru Salontanul):

Asta de mi ai trimis o nu are color in nume

| Salontanul a răspuns (pentru ValiGheara22):

Mai uita-te o data sau suna la ei. 021-413.33.33
Acolo scrie clar: negru, cyan, yellow, magenta si kit complet. Mai scrie si originale, si compatibil.

Bula
| Bula a răspuns:

Apeleaza la centre de umplere cartuse laser color!
Eu nu mai indraznesc sa-mi umplu acasa cartusul laser fiindca odata am scapat un pic de troner si luni de zile s-a vazut urma. crying