| Matterazzo_Dustin_1998 a întrebat:

Pe ce unitate de procesare ar rula placa video (Watt) Gigabyte GeForce GT 210, am vazut ca GT 720 ruleaza pe minim 300W, dar aceasta? DC output 300W inseamna ca unitate mea de procesare are 300W? si cu not exceed 300W asta e maxim-ul, ar mere t 720 pe el,scuze daca am gresit categoria,

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Functioneaza pe orice unitate ce are placa de baza cu interfata PC-I EXPRESS.

EU AM gt 730 si imi functioneaza pe sursa de 450w, cu toate ca nu folosesc placa video pentru jocur

| Matterazzo_Dustin_1998 explică:

*merge Nvidia GT 720