| AnonimXnX a întrebat:

Pe Facebook la sectiunea noutati imi apar chestii cu "lui... i-a placut asta" cu gramada adica, atunci cand prietenii dau like la pozele altora, imi afiseaza mie, cum fac sa dezactivez asta sa nu imi mai apara, dar sa nu dau unfollow?

2 răspunsuri:
| romrem a răspuns:

Apasa pe optiunea,, Opreste notificarile de la aceasta fotografie''.

| AnonimXnX explică (pentru romrem):

Nu m ai inteles! Astea apar la nimereala cand prietenii dau like la pozele altora, nu unde am comentat eu.