| catalinutzu95 a întrebat:

pe tableta se instaleaza antivirus? daca da voi ce antivirus avetibig grin?

3 răspunsuri:
| xDr0gs a răspuns:

Logik ca se instaleaza! ...Eu nu am momentan happy. Cauta pe Google Play un antivirus..Sau daca ai ipad pe appstorehappy

| Sorina999 a răspuns:

Eu am tableta de la Apple si nu e nevoie de antivirus.Nu ai nevoie de antivirus pentru niciun produs Apple.Pt celelalte tablete nu stiu.

| betybeatrice2000 a răspuns:

Pe tableta se instaleaza Stop-staul, un program asemanator antivirus-ului.Antivirusul ocupa destul de multa memoria pe tableta, deci nu prea este folositor