| EMINEM_9077 a întrebat:

Salut, pentru ce care se pricep spuneti-mi si mie ce sa fac cand incerc sa formatez memoria la un nokia N95 nu merge imi spune,, drive not found"iar cand vreau sa creez un folder nu merge imi spune,, param error" iar cand il conectez la usb nu merge nu imi apare nimic pe pc cum ar fi ca e conectat.telefonul se incarca, cand e conectat la cablul de date.va rog ajutati-ma l-e multumesc celor care mi-au dat coduri dar nu au mers va multumesc ca m-atia jutat dar daca stiti alte metode va rog spuneti-mi-le vo rog frumos de tot

1 răspuns:
| Jadis a răspuns:

Du-l inapoi de unde l-ai cumparat. Ei iti vor rezolva problema. Vor stii cea ce e de facut