| toatenumeledeutilizatorsuntluate a întrebat:

Salut, peste cateva saptamani vreau sa imi iau un Samsung galaxy s4 active dar e second si trimis prin curier, livrare cu verificare. As vrea sa stiu care sunt semnele distinctive intre unul original si o copie, adica la ce sa ma uit prima data si cat mai repede in scurtul timp care il am la dispozitie sa verific coletul. Am pus intrebarea din timp pentru ca nu stiu cat dureaza pana primesc un raspuns detaliat, satisfacator... big grin

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Uite un ''tutorial'' care te va ajuta sa faci distinctia dintr unul fake, si unul original, sper sa te ajute : https://www.youtube.com/watch?v=VKxbBBtvAdY
Bft!