| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut poate aici am noroc sa gasesc pe cineva priceput la hoverboard deci problema e urmatoarea un prieten a cazut de pe el(avea viteza si a incercat sa il ocoleasca pe unu si el a cazut de pe el) si acum cand il pornesc si apas ori pe stanga ori pe dreapta nu se misca nicio roata dar se aprinde un led rosu si scoate un bipait(asta doar cand apas pe el) stie cineva cum pot rezolva asta?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cauta magazine service care se ocupă de reparatii, cei de la care l ai cumpărat, pe lîngă factura si bonul prin care dovedeste plata bunului cumparat, i ti dă manual de prezentare a aparatului, si acolo gasesti unitate serviuce care asigură gratuit daca este in garantie, reparatia, sau contra cost daca produsul nu mai este in garantie, deci caută si sună la firma lor, spune le defectul si ei i ti zic cit costă.

| mihai69 a răspuns:

Citește manualul de utilizare!

| Maria_Alexa_1992 a răspuns:

Am exact aceeasi problema...tu ai rezolvat? Am incercat sa ii dau si reset dar nu merge