| BisUltras a întrebat:

Salut :*. Poate sa imi spuna cineva pentru ce se primesc punctele pe acest site? Pup dulce :*

Răspuns Câştigător
| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna.Intra la tine in profil si dai la "punctaj"acolo vei vedea pe ce primesti puncte.
Sper ca te-am ajutat!happy

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru raspunsurile date la intrebarile puse de altii si pentru calificativele acordate. Pentru detalii si alte nelamuriri citeste raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE si te poti uita si la Vizualizare profil/Punctaj. Numai bine!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru a se putea face un clasament in functie de ce activitate ai pe site si de ce calitate. Este un stimul virtual, ca de altfel si fundita!

| AdiSR a răspuns:

Pentru activitate, răspunsuri corecte şi cam atât.

| cornel a răspuns:

Pentru raspunsurihappy

| QuadruplePersonality a răspuns:

Vizite, Intrebari, Raspunsuri, Voturi, Raspunsuri castigatoare, Raspunsuri considerate folositoare, Raspunsuri considerate nefolositoare, Raspunsuri considerate amuzante, Raspunsuri considerate inteligente, Raspunsuri considerate stupide, Intrebari la care ai raspuns primul, Intrebari la care ai raspuns al doilea, Intrebari la care ai raspuns al treilea, Intrebari la care ai raspuns al patrulea, Intrebari la care ai raspuns al cincilea.

| maryus92 a răspuns:

Trebuie sa raspunzi cat la mai multe intrebari si daca ai fost de folos primesti fundita si acea fundita iti adauga niste puncte in plus profilului tau

| Cristinaaa a răspuns:

Pentru raspunsurile pe care le dai, raspunsuri castigatoare, etc...
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in menu la intrebari frecvente si studiaza...