| DaTsIk a întrebat:

Salut,poate știe cineva să mă ajute sper
Am făcut jailbreak la ps4 și doresc sa transfer jocurile cu filezilla și pentru a transfera mai repede trebuie sa fac share cu wifi ul meu la lan și am conectat un cablu lan de la laptop la ps4 și nu am internet,eu fiind conectat pe wifi, și cand conectez cablul la router am net le ps4 dar dacă îl am băgat în laptop nu am...așa am făcut că le YouTube

Aici o poza cu ce mi zice
https://imgur.com/a/rPNmKGS

7 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Stai sa vad, daca inteleg
ai fost in stare sa faci JB, dar nu esti in stare sa rezolvi conexiunea la net?
sau sa scrii corect

esti "tare"... rauuuu

| DaTsIk explică (pentru Brizbriz):

laughing) românii numa de criticat sunt buni, e ok mă ajută un anonim american... țărane

| Brizbriz a răspuns (pentru DaTsIk):

Deh, cand e ceva de ajutat, ajut, dar cand vad mai multe chestii aiurea in acelasi timp... nu ma pot abtine, sunt alergichee hee

| DaTsIk explică (pentru Brizbriz):

Am înțeles...nu vad cu ce am greșit adică da am scris greșit că eram disperat sa aflu ce trebuie sa fac dar am reușit cu un clip de pe YouTube, daca tot e de ajutat ai idee daca mă pot juca jocuri pentru firmware 5.05 / 7.55 etc pe 9.00? Am mai auzit că alea care sunt de versiuni de software mai mici nu merg jucate pe 9.00.

| Brizbriz a răspuns (pentru DaTsIk):

Man, nu ai net, diagnostichezi setarile de net
totul e in regula, resetezi net-ul
tot nu merge, incearca sa scoti JB... e posibil sa fi mers prost
sau mergi la unul care numai asta face toata ziua

crede-ma ca eu am incercat sa deblochez un telefon, vreo 3 zile, si apoi m-am rugat de un prieten care lucra la service gsm si mi l-a deblocat in 5 minute

| DaTsIk explică (pentru Brizbriz):

Am rezolvat aia cu netul am făcut bridge connection
Ai idee daca se mai pot juca jocurile chit că nu sunt la update ul actual?
La spider man am v1.00 și a zis sa actualizez la ultimul update dar am intrat din nou și m-a lăsat să joc

| Brizbriz a răspuns (pentru DaTsIk):

Depinde de joc, unii vaneaza anti-mod, altii nu se chinuie