| nashu40 a întrebat:

Salut prieteni!
Am si eu o intrebare : cum aflu ce tip este placa mea de baza? Pe ea scrie doar M950 Canada ICES-003 Class B, dar asta nu ma ajuta pentru ce vreau eu sa fac. Vreau sa cumpar ceva pentru aceasta placa si de la magazin mi-au spus ca nu-i ajuta codul de mai sus, ca mai trebuie sa scrie ceva.
Mentionez ca procesorul este Intel Pentium 4 de 2, 66 Gh.
Va rog raspuns detaliat.
Multumesc anticipat!
P. S. Maine se implinesc doua saptamani de cand mi-am facut cont pe TPU. si parca as fi aici de o viata! E minunata aceasta comunitate de prieteni!

Răspuns Câştigător
| cybershot a răspuns:

Start - run -dxdiag si arata tot ce vrei u sa aflii despre componentele pc-ului tau, hai cu funditaaaaaaaaaaaaaaaa

1 răspuns:
| escuuu a răspuns:

Pai aprinde-l si dai la my computer si dai clic dreapta si vezi ca scrie pe acolo propietati si vezi acolo tot cuplacere