| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni.Am si eu o intrebate pentru cei care au Samsung S3650 Corby. Unde pot gasi o tastatura ca la iphone?

Răspuns Câştigător
| FallenB a răspuns:

Draga carlosrad, te referi la tastatura qwerty, nu? Samsung Corby nu are tastatura Qwerty si nici accelerometru. Oricine ti-a spus te-a mintit. In concluzie, trebuie sa cumperi un iPhone daca vrei tastatura ca la iPhone. laughing

3 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Nu poti, corby nu are acceleromentru.

| FlorinacioSteaua a răspuns:

Exita ma

| DyaNa1337 a răspuns:

Daca vrei sa spui tastatura pe orizontala corby nu are asa ceva laughing)