| anonimus1000 a întrebat:

Salut prieteni happy, am si eu o mica probema cu boxele de la pc: cand vreau sa ascult muzica pe youtube,melodia se aude cu intrerupere, dar cand ascult melodiile pe care le am descarcate in pc boxele se aud ok. Cum pot remedia situatia? Multumesc! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

Schimba browserul, http://www.comodo.com/home/browsers-toolbars/browser.php
n-o sa mai ai probleme.

| anonimus1000 explică (pentru Iwao):

Mersi mult de tot petru ajutor happy, chiar acum mi-am instalat opera si se aud super boxele big grin.

2 răspunsuri:
| BandOfHorses a răspuns:

Problema este de la browser sau de la internet, incearca sa iti instalezi alt driver de sunet.