| wolder a întrebat:

Muzica de pe youtube se aude cu intrerupere daca mai am si alte pagini deschise, de ce?

6 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Deoarece calculatorul tau este suprasolicitat sau ai probleme cu flashplayer

| DiamondShine a răspuns:

Incearca sa mai inchizi din programele inactive din Task Manager cand aprinzi calculatorul.

| wolder explică (pentru DiamondShine):

Si cum fac asta?

| DiamondShine a răspuns (pentru wolder):

Apesi simultan CTRL+ALT+DELETE si intrii la task manager la process..acolo dai inchidere la programe :atentie nu si la "explorer", o sa-ti dea eroare daca acel program nu poate fi inchis deoarece este folosit de sistemul de operare, in rest toate ar trebui sa stea inchise ce nu folosesti

| unpustiobisnuit a răspuns:

Deoarece computerul devine prea solicitat

Răspuns utilizator avertizat