| CatalinSGC a întrebat:

Salut prieteni as vrea sa imi iau un laptop si ma teteaza sa imi iau un ACER datorita pretului si componentelor.
Ce parere aveti de aceasta marca?

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Proasta, rata mare de cadere! Mai toate modelele facute in utimii 3 ani!
HP, Asus, Lenovo! Da nu porcariile de Lenovo care sunt acum in comert, ci clasa business!
Adica asa ceva: http://www.epasystems.ro/product/laptop-lenovo-thinkpad-t420-core-i5-2540m/

Cele mai bune laptopuri care s-au facut vreodata si care nu se vor mai face!

| K0sti a răspuns:

Sau tot clasa business, modele noi, daca te tine buzunarul: http://www.pcgarage.ro/......kpad-t550/

| CatalinSGC explică (pentru K0sti):

Nu vreau ceva pentru business vreau un laptop pentru acasa

| K0sti a răspuns (pentru CatalinSGC):

Da, dar daca privesti din punct de vedere constructiv, al calitatii, tot spre business ar trebui sa mergi...
Indiferent ca-l folosesti acasa! Vrei calitate, ok, nu vrei calitate, atunci iei ce e pe piata, eye-candy cu brizbrizuri!

| EnvyU a răspuns:

Nu conteaza firma, conteaza ce contine laptopu si cat costa, daca merita banii pentru ce performanta are, posteaza link-ul la acel laptop.

| Crainstorm20 a răspuns:

Daca iei:
-Laptop gaming : Asus rog!
-laptop decent : Toshiba, Acer, HP :-)

| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

Sunt foarte bune laptopurile de la Acer atat la rezistenta cat si la componente. Marca Acer este printre cele mai bune marci de laptopuri. Deci eu zic ca merita sa-ti iei. Daca cumva te gandesti la alta marca, poti sa-ti iei Asus, Lenovo, Samsung, HP sau Toshiba.

| CatalinSGC explică:

Http://www.emag.ro/......DX5GYMBBM/
La ce specificatii are pretul este destul de bun
Dar am inteles ca laptopurile ACER ar avea probleme cu racirea
A avut cineva laptop Acer si care ne poate da o parere despre laptop si daca a avut cumva probleme cu el?