Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Salut Prieteni. Ce aplicatii pentru iOS cunoasteti in care pot plati de la facturi, taxe si impozite, reincarcari cartele chiar daca nu sunt in tara. Eu cunosc mobilpay Wallet. Dar nu e de ajuns.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Masterpass functioneaza pe unele, in ultima vreme Orange Money e o optiune, apoi poti sa-ti faci conturi pe Revolut sau Skrill daca te-ajuta cu ceva. Sau poti sa utilizezi Paysafecard. Nu am utilizat inca una sa le "includa pe toate".

2 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

Daca detii un cont bancar activ cu internet banking poti folosi aplicatia bancii respective
Bafta!

| Saveluc a răspuns (pentru Vl4dootz):

Dar dacă doresc sa fac plata online nu n-ai merge pentru ca trebuie sa aștept sa îmi vina un mesaj cu o parola de acces și uneor nu am semnal