| IonutMH a întrebat:

Salut prieteni.Pe scurt am un tv tuner videomate compro m330f,totu este ok este legat scart(receiver)-rca(intrarea in tuner).Dar cand am winamp,messenger,browser orice deschis merge urat de tot, insemnand ca se bruiaza imaginea si nu se poate uita la tv.Inca cv,si cand nu e nimic deschis doar programul de la tuner si cand nu este full screen, adica in windowed mode merge tot asa bruiat
P.S:bruiat inseamna ca se vad linii orizontale pe ecran si se misca imaginea.Astept pareri si opinii FUNDA

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Încearcă să iei ultimul driver de la fabricant, dezinstalează driverul și softul cu un uninstaller (cum ar fi Revo) și reinstalează driverul și softul.