| IonutMH a întrebat:

Salut tpu.am nevoie de voi toti acum.am un tv tuner videomate compro m330f.cine stie cum se leaga la tv si la pc?sad va rog mult dau fundita
P.S:mufa de la parabolica merge la receiver, dar cu ce mufa leg receiveru de pc? va rog mult de tot

5 răspunsuri:
| fasole1 a răspuns:

Deci la cap are un dreptunghi ondulat la varfurile de sus. Acesta este modelul care se baga in televizorwinking intreaba la un IT shop!

| IonutMH explică (pentru fasole1):

Deci nu il pot conecta la tv tuner? atunci dc e tv tuner daca mie imi trebuie sa conectez la pc....si cu monitor nu cu televizor

| IonutMH explică (pentru fasole1):

Inca ceva....IR receiver la ce foloseste?

| IonutMH explică:

Inca ceva, la tv tuner am cablurile:fm antena, IR receiver, external audio patch cable, mare nevoie de voi am

| IonutMH explică:

Deci nu pot sa il conectez la tv tuner?