| IonutMH a întrebat:

Este vorba de cablurile scart vga.Ele conecteaza receiverul satelit la monitor, sau receiverul satelit la PC? Pentru ca am un TV Tuner Compro VideoMate M330F,si nu pot face legatura intre receiver si tv tuner.Va rog am mare nevoie de ajutor... Fundita

1 răspuns:
| stlucian a răspuns:

Cablu scart-vga =receiver->monitor.Tv tuner-ul are doar intrare analogica(mufa tv normala) pentru asta a fost construit.Ma indoiesc sa aiba intrare AV deci :receiver->TV tuner nu se poate.