| crisiss a întrebat:

Salut prieteni vreau sa ma ajutati sa deblochez si eu un telefon nokia 2330c-2 de pe vodafone cu imi 358249038989423... funda celui ce va da codul corect

Răspuns Câştigător
| VaSyyyyy a răspuns:

Telefonul pe care-l ai nu se poate debloca pe baza de COD. Trebuie decodat la un service. Imi pare rau.

3 răspunsuri:
| ionutzfortuning a răspuns:

Salut cris am pus o intrebare la mine si u mi-ai zis ca e imposibil sa ajung cu masina din europa in americalaughing dar eu stiu ca poti merce pana in portugalia cu masina si dupa aia feribotul adica ceva vapor daca nu sti laughing si eu am intrebat cat costa treaba astalaughing dar mno ce sa zic. deocamdata nu m-ai ajutat cu nimic

| crisiss explică (pentru ionutzfortuning):

Da frate scuze am inteles intrebarea gresit i-mi pare rau ca nu te-am ajutat

| DeeaDeeaDea a răspuns:

78476384883888473 este sunt sigura dar ce inseamna funda?