| Stefan_Radu_1996 a întrebat:

am si eu un Nokia 2330c-2, sunt pe cosmote si vreau si eu setarile pentru internet, le-am descarcat si imi spune ca doar 20 de setari au fost salvata sad, nu este de la telefon pentru ca am bagat o cartela Vodafone in el si imi mergea internetul, si nici de la cartela, nu stiu ce sa mai fac sad ma ajutati si pe mine? sad dau funda, promit

Răspuns Câştigător
| AdrianaMaria1996 a răspuns:

Cel mai sigur du-te la un magazin Cosmote si o sa te ajute cei de acolo happy

| Stefan_Radu_1996 explică (pentru AdrianaMaria1996):

Am facut asa big grin iti multumesc pentru sfat... da-mi si mie facebook-ul tau big grin