| rapp2020 a întrebat:

Salut prima data cand am avut wirlesul mi-a mers perfect dar dupa un timp imi merge foarte greu, imi pica...si la calculator merge bine.Si pe laptop une am wirlesul merge foarte greu si pica de multe ori

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poate nu ai viteza! Da un reset la router. Scoate-l din priza si vezi ca pe spatele routerului ai un buton de RESET. Tine apasat pe el cateva secunde si apoi conecteaza routerul la priza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clik pe monitorul acel mic e acolo jos in colt se va deschide local area connection clik pe suport si dai repair vezi daca iti merge mai bine

| xgamerz a răspuns:

Incearca cu un alt wireless/laptop/tel./tableta etc.
Ideea este k s-ar putea sa fie o prob.de la laptop ceva din windows sau software etc. Deci poti sa verifici/afli doar daca folosesti in alt laptop sa vezi daca se intampla la fel...