| TFK a întrebat:

Salut,puteti sa-mi spuneti si telefonul Samsung galaxy young(y) e bun, adica are ercanul mare? merge bine?

Răspuns Câştigător
| HeliosMetal a răspuns:

Eu am din asta. Pai ecranul nu e foarte mare, dar nici mic nu este. Dar in rest merge foarte bine. Are niste chestii pe care putine telefoane le au. Iar la pretul pe care il are zic ca merita toti banii. Este cel mai bun telefon pe care il poti lua la valoarea asta. Eu zic ca e destul de "smart", bateria dureaza mai mult decat la alte telefoane si are mai multe moduri prin care poti sa ti-l personalizezi. Merita.

1 răspuns:
| SDavidS a răspuns:

Salut! big grin, Samsung Galaxy Y are ecranul 3.0 inch cea ce e foarte mic pentru un smartphone, nici nnu are asa de multe culori, merge destul de bine.Eu iti sfatuiesc sa incerci Samsung Galaxy Ace/Samsung Galaxy Ace 2. Funda?