| Cheby a întrebat:

Salut.Recent,mi-am cumparat un laptop cu placa video integrata si as vrea sa fac anumite modificari la placa video. Si sa fiu sincer,nu ma prea descurc >:".Am inteles ca trebuie din BIOS sa umblu,insa, cand intru in el, nu gasesc pe nicaieri undeva unde sa modific big grin.Nu stiu daca ati inteles la ce ma refer,poate nu m -am adresat prea ok,dar daca totusi aveti idee, va rog ajutor big grin.

Răspuns Câştigător
| assassinul95 a răspuns:

Depinde de ce bios ai.la mine trebuie sa intru la chipset la northbridge si am acolo toate optiunile cu placa videobig grin

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce modificari ai vrea tu sa faci?