| apocalipso1994 a întrebat:

Salut
Sa va zic cum sta treaba, deci pe pc'ul meu am create doua conturi pentru ca este folosit de doua persoane, vreau ca amandoua conturile sa fie "administrator" adica sa aiba drepturi egale. Am o singura problema si aceea ca celalalt cont de administrator poate anula oricand parola mea de logare, lucru cu care nu sunt de acord. Stiti cumva vreun program sau functie care sa ma ajute in rezolvarea problemei? Multumesc

4 răspunsuri:
| WizKhalifaa a răspuns:

Dar nu inteleg de ce doua conturi cu drepturi egale? Mai bine doar unul si intrati aman2

| lazarsergiu a răspuns:

Cel mai eficient ar fi sa scoti "administratorul " de pe celalalt user. Asta pentru ca nu exista un program pentru asta. Succes!

| apocalipso1994 explică:

Doresc sa fie 2 conturi pentru ca imi place sa'mi personalizez desktopul sau sa am alte teme + unele documente personale pe care la pastrez pe desktop. Si trebuie ca ama2 conturile sa fie administrator pentru ca de pe ama2 sa se poate efectua orice proces.

| Catalin_Robert_1990 a răspuns:

Nu exista program..Parerea mea e sa mai cumperi un computerwinking