| pavdany92 a întrebat:

Salut
scurt si la obiect
PS4 sau Xbox one?
vreau parerile voastre
mersi

Răspuns Câştigător
| LePotato a răspuns:

PS4 - Ai un plus la grafica(e adevarat ca nu mare, dar este sesizabil) si nu spun numai eu asta ci si toate benchmarkurile.

Am avut ocazia sa lucrezi si cu X1 si cu PS4...si chiar mi se pare peste PS4...ma rog ca sa nu zici ca sunt eu subiectiv, poti cauta comparatii pe Google intre PS4 si X1

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ps4 dar slab cu banii cand platesti un joc

| BogdanDediu a răspuns:

Ps 4 normal are o grafica mult mai buna dar jocurile sunt cam scumpe daca iti perimiti nu e nici o problema!