| Costelush333 a întrebat:

Şi-a luat cineva o țigara electrică, are formă de tigară normală, dar nu stiu ce are ca nu merge. Ori nu se incarca, ori este stricată? Este luată de pe internet şi are rezervă. Spuneti-mi ce pot face.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tigara electronica trebuie incarcata electric si pusa solutia in ea (dar nu excesiv de mult).
Solutia va fi evaporata de un fir metalic care se incalzeste de la baterie.
Daca nu se respecta conditiile scrise in prospect, ai sansa sa se infunda sau sa se strice, sa arda firul metalic de incalzire.

| AnthonyWhite a răspuns:

Cauta un tutorial pe net cum se numeste sau pe google si vezi ce gasesti.

suna-i pe aia si intreaba-i cum o folosesti.