| hellchild a întrebat:

Si funde la toata lumea!
Sunt pe rds, si am un decodor humax care merge luat de mine,
si am mai luat un decodor de la cineva(tot humax), fiindca el nu-l foloseste.
Imi da eroare :" eroare potrivire", si desi am activat smart cardul de pe site de la ei tot nu merg anumite programe.
tv.

Cine imi poate spune ce sa fac? Da il mai bun raspuns o sa primeasca mult prea ravnita FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Marymary05 a răspuns:

Buna problema e ca trebuie sa iti alegi abonamentul cu ce canale vrei si poate nu l-ai ales bine.winking

| hellchild explică (pentru Marymary05):

Am primit mail de la rds, smartcardu nu e inregistrat la id abonat.
Oricum ai fost singuru primesti funda.

1 răspuns: