| Rodika91 a întrebat:

Spuneti-mi va rog si mie, am o problema.Nu pot sa copiez un text cu floricele, inimioare etc. si sa-l lipesc la un comentariu din cauza ca cind copiez selectia se afiseaza doar textul dar in text erau si flori, inimioare. Spuneti-mi va rog cum sa fac sa pot trimite comentarii cu tot cum le-am copiat?

2 răspunsuri:
| ValyAndreica a răspuns:

Incearca ctrl+c(COPY) apoi ctrl+v ( PASTE )

| Rodika91 explică (pentru ValyAndreica):

Pai asa si fac dar cind o lipesc se pune doar scrisul fara de forum intreg.Ma intelegeti? Adica cind copii un forum cu tot cu flori colorate, se afiseaza cind o copiez de acolo doar scrisul si nu stiu din ce cauza ca pina acum a mers totul bine. Oricum mersi de sfat!