| Ornato a întrebat:

Salut, stie careva cum pot sa fac ca rgb/ledurile de la mousepad sa se inchida cand pun pc-ul in sleep?
Am un mousepad rgb conectat la pc prin usb (nu necesita driver sau ceva de genu deoarece schimbarea modului de iluminare se face printr-un buton.)

Acesta este mousepad-ul: https://altex.ro/......BOR500XXL/

Răspuns Câştigător
| SanduDediu74 a răspuns:

Sa le ungi cu alifie

| Ornato explică (pentru SanduDediu74):

Multumesc, am rezolvat problema datorita tie

| SanduDediu74 a răspuns (pentru Ornato):

Multumesc ma simt onorat, si eu am trecut prin aceasta perioada cu bubele de pe dos, dar am folosit metoda precizata mai sus si am trecut cu bine.Pe de alta parte nu iti recomand sa stai pe dos ceva timp dupa ce te ungi deoarece treuie ca lichidul sa intre in pele.