| eduardpetrolistul a întrebat:

Ce părere aveți despre aceste telefoane? Am văzut 2 modele cu un preț foarte bun și performanță.
Ce îmi puteți recomanda pentru poze și aplicații mai multe din acestea doua?

Telefon VIVO Y70, 128GB, 8GB RAM, Dual SIM, Gravity Black

https://altex.ro/......VIVOY70BK/

Telefon POCO X3 Pro, 128GB, 6GB RAM, Dual SIM, Frost Blue

https://altex.ro/......OX3P128BL/

10 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Primul.

| Crackman a răspuns:

Am avut poco este okay iar el pentru vivo ma gandesc ca tot chinezesc este, deci tu alegi

| eduardpetrolistul explică (pentru Crackman):

Camera frontala este ok?

| Crackman a răspuns (pentru eduardpetrolistul):

Da, nimic de reproș la pret calitate

| eduardpetrolistul explică (pentru Crackman):

La care Poco X3 nfc sau x3pro eu am vrut sa optez pentru pro deoarece are 8GB RAM

| Crackman a răspuns (pentru eduardpetrolistul):

Pai pro ca nfc este prima varianta, asa ca la pro ai anumite ajustari mai bune

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vivo

| RealKing01 a răspuns:

E mai bun POCO

| alecsboassa a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi alt telefon. plus ca sunt chinezesti si nu stii cat te tin. ar fi bun un Samsung A71 sau iph