| Pietricel a întrebat:

Stie cineva cum pot face cand intra pe cine pe index, adica pe comunitatea mea, campionii.com sa cante o melodie? Sa cante direct nu cu buton de play. Am nevoie urgent de el. Mersi. Dau fundaaaaaaaaaaaaaaa

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru HTML:

If you are reading this, it is because your browser does not support the audio element.

| Pietricel explică (pentru anonim_4396):

Da, HTML folosesc. Si vezi ca ai pus doar eroarea.

| Pietricel explică (pentru anonim_4396):

Ai skype sa vorbim mai detaliat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pietricel):

Da,uite aici : serb.mihai.razvan11
Si mai sus ti-am lasat un cod, dar vad ca nu merge, wtf laughing Putem sa ne jucam cu html in raspunsuri? Sa incercam.
Test