| anonim_4396 a întrebat:

Salut, știe cineva sa scripteze in CMD-uri pentru samp? Răspundeți aici va rog. Vreau un script care să facă următoarele: atunci când se urca un player in mașină, pe G, sa scrie un mesaj ales de mine in chat (cu tot cu numele lui). Eu am deja un astfel de script dar problema e că se repeta mesajul, se scrie automat din ~3 in 3 secunde, m-am uitat în sanny builder, dar nu știu care este problema de se repetă așa... Dacă mă poate ajuta cineva va rog sa răspundeți aici.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheError a răspuns:

Salut. Este un program SunnyBuilder. Gasesti si pe net tutoriale cum sa faci. Ceva timp in urma faceam si eu. Aveam facut pentru toate factiunile de pe bugged.

| TheError a răspuns (pentru TheError):

Scuze. Nu am citit toata intrebarea. Deci exista o linie de aia de script. O comanda de aia. Nu mai stiu exact cum arata. Gasesti cred tutoriale pe net.

| IonelIonescu a răspuns (pentru TheError):

Nu știu dacă ai citit tot până la capăt, dar dacă ai fi făcut asta ai fi aflat că am intrat în sanny builder, eu am deja cmd pentru facțiune și etc, eu caut altceva...q