| DaTsIk a întrebat:

Salut,știe cineva vreun înlocuitor pentru ytb vanced?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Youtube premium

Răspuns utilizator avertizat
| PineapplePizza a răspuns:

Firefox cu extensia uBlock Origin

| helpforyou a răspuns:

Vanced Manager

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt inlocuitoare pentru Ytb vanced, au inchis aceasta alternativa.

Răspuns utilizator avertizat
| Fantaspirit a răspuns:

PlayTube

| Nicusor1975 a răspuns:

OGYouTube (o modificare a aplicației YouTube oficiale pentru Android)

YouTube Go (o aplicație YouTube oficială lansată de Google

Toate cele bune

| Salontanul a răspuns (pentru Nicusor1975):

YouTube Go nu este disponibil in Romania. Este o metoda de ocolire a acestui impediment?

| Nicusor1975 a răspuns (pentru Salontanul):

Serviciu de VPN (Virtual Private Network) care poate schimba adresa IP a dispozitivului dvs sau...
Utilizarea unui browser proxy sau descărcarea apk-ului direct de pe un site de terți.
pot fi ilegal sau pot viola termenii și condițiile YouTube, trebuie să acceptați riscurile înainte de a utiliza oricare dintre aceste metode.
Toate cele bune.

| Salontanul a răspuns (pentru Nicusor1975):

Multumesc!