| dragodana a întrebat:

Stiti cine va mai produce Windows Phone? Am citit ca Microsoft nu va mai produce telefoane si ar fi pacat ca nu mai fie telefoane cu acest sistem de operare.
Mersi.

Răspuns Câştigător
| Rommeo a răspuns:

Windows-ul phone va fi o amintire frumoasa, nu se mai incumeta nimeni sa faca telefoane cu windows phone daca Microsoft nu va mai oferi update-uri. De ca ar vrea cineva sa faca un telefon cu un OS inghetat!

2 răspunsuri:
| Staicu_Ionut_1994 a răspuns:

Sfatul meu sa te duci la giesem sati rezolve problema sau poti sa cu suni si sa intrebi Mobil: 0721 848 877
Telefon: 021-795.05.58

| cosmin0608 a răspuns:

Se vor mai produce device-uri cu windows phone dar acestea vor fi doar tablete si telefoanele Lumia (fostele Nokia).