| andreiarad26 a întrebat:

Salut sunt Andrei, as vrea sa va intreb:acum o luna mi-am schimbat Windows-ul in XP sp2 si acum m-am chinuit sa descarc de pe Net un sound card(placa sunet)si am incercat imi apare ceva tabel unde scrie la o eroare:Continue Aniway, si la alta:Stop Installing.Ce sa fac? am descarcat multe placi audio si nu merge, apare tot ala cu stop installing......si ce sa fac? va rog ajutati-ma dati-mi un site de placi sunet.!

Răspuns Câştigător
| XperiaSP a răspuns:

Salut. Poti downloada driver genius care iti detecteaza toate componentele pc-ului si iti downloadeaza singur driverele care iti trebuie. Uite un link : www.tomsguide.com/us/download/Professional-Genius-Driver,0301-4208.html

1 răspuns:
| iMwrr a răspuns:

Salut, de obicei cand iti da eroarea asta probabil windows-ul nu detecteaza placa de sunet in componenta hardware (in PC). Scoate placa de sunet si fa un pic de curat pe acolo...
Degeaba descarci toate driverele daca nu se potrivesc cu placa de sunet...