| vLad_4739 a întrebat:

Sunt in cautarea unui telefon si sunt cam indecis. Am auzit k de curand a aparut iPhone 4S. Merita cumparat acest telefon? Vreo alternativa la el sau un device mai bun? As dori un telefon care sa arate bine. ceva in genu' iPhone plus android dar sa nu fie prea mare. Tin sa mentionez ca am un buget de 600 de euro. Va rog ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| cipailina a răspuns:

Procesorul dual-core Apple A5 cu frecventa de 1 GHz, care echipeaza si iPad 2,
camera foto de 8 Megapixeli, capabila de inregistrare video la rezolutie HD 1080p.
iPhone 4S ruleaza noul sistem de operare iOS 5, care va fi disponibil si pentru iPhone 4 si iPad 2 incepand cu data de 12 octombrie.
iPhone 4S are un procesor de 2 ori mai rapid si o grafica de 7 ori mai buna decat a predecesorului sau
iPhone 4S are diagonala de 3.5 inchi.
pe scurt este un telefon care merita toti bani, eu am un iPhone 4 si a meritat!

| ciprian112 a răspuns:

Iphone 4s a dus telefonia mobila la un nivel, nivel la care nici un alt telefon de pe piata nu a ajuns. daca ai banii iti recomand sa il cumperi nu cred ca vei regreta

| girml3x a răspuns:

Tatal meu are un Samsung Galaxy S2, este super tare telefonul, scoate niste poze super, nu se blocheaza, bateria tine 2 zile, cu tot cu aplicatii si tot felul de chestii deschise! Si iti mai raman si baniwinking

| Mateiax a răspuns:

Nu stiu pretul la iPhone 4S. Dar azi i-a ajuns unui prieten, si pot sa zic ca e foarte bun. Am umblat vreo 20 minute prin el... se simte puterea in plus a procesorului. Iti recomand iPhone 4S, sau Samsung Galaxy S.

Răspuns utilizator avertizat