| Bogdii a întrebat:

Salut TDU happy Am si eu o problema cu pc... Problema este urmatoarea : Incerc sa instalez windows si acolo unde imi zice Enter=Install Windows R= Repair! Acolo orice dau (ENTER sau R) imi da o eroare cv de genu ( x00010001...) si cv despre Hard. PS: Imi trebuie alt hard? sau sa il duc la cineva mai proffesionist sa imi instaleze windows? DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Daca ai tastatura usb sau wireless nu iti va fi recunoscuta in timpul instalarii, trebuie tastatura ps-2.
Daca nu e asta problema poate fi din cd sau poate fi din pc, nu am inteles eroarea.
Daca nici fara sa instalezi windowsul nu porneste poate e momentul sa te duci la un service.
Bafta

| Bogdii explică (pentru CataC):

Frate dar poate fii de la hard?batting eyelashes

| CataC a răspuns (pentru Bogdii):

E chair probabil tinand cont ca pana in bios reuseste sa ajunga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa mi s-a intamplat si mie

| SKryc3AlyN a răspuns:

E din cauza la cd or dvd si eu am avut problema dar am mai scuipat putin pe cd l-am sters si a mers PS nu stiu daca tie iti merge daca vrei iti instalez eu windowsu pe gratis conctacteazama la nr de tel 0736879559 sau id tatonealinxd

| iamthelaW a răspuns:

Incearca cu alt CD mai putin zgariat prima oara happy