| DeeaSakura a întrebat:

Telefonul, Nokia Lumia 800 este bun? Ce parere aveti?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DimLight a răspuns:

E super, m-am jucat un pic cu el si daca ar fi sa fac upgrade la un telefon parca mi-as lua unul; totusi vezi ca are windows phone deci daca nu iti plac aplicatiile din windowsmarket sa stii la ce sa te asteptiwinking

| DeeaSakura explică (pentru DimLight):

Multumesc.Vroiam sa mi-l cumpar si nu eram sigura, dar dupa cele spuse de tine o sa mi-l iau, sper sa merite.

2 răspunsuri:
| georgebulgaru97 a răspuns:

Salut!
Am achizitionat si eu acest telefon si este super, crede-ma, nu vei regreta