| adyurs a întrebat:

Salut, tocmai ce am achizitionat niste casti corsair hs70 wireless si cand vorbesc cu prietenii mei pe discord ei zic ca ma aud rau si infundat dar cand dau mic test pe discord ma aud foarte clar, la fel si pe software-ul de la corsair icue. problema este de la ei sau de la mine? ce as putea sa fac sau ce le-as putea zice lor sa faca sa ma auda mai bine?

1 răspuns:
| UgayMotherFucker a răspuns:

Pai daca la toti prieteni tai te auzi naspa e de la tine daca de la cativa e de la ei