| SaturniFraternitas a întrebat:

Accidental s-au închis toate filele din browser ul meu (Samsung Galaxy s4) și mă întrebam dacă îmi puteți spune cum le pot recupera fiindcă aveam unele chestii interesante și importante...
Eu doar am deschis browser ul Web și am văzut ca am o singura fila...
As aprecia enorm! Va mulțumesc frumos pentru deranj și ajutor.

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

Buna! Daca ai pierdut poze si fisiere salvate in calculator, exista anumite programe pe internet care te ajuta sa le recuperezi pe majoritatea.Dar daca ai pierdut filele din browser, nu stiu daca ai ce sa faci. Daca nu ai sters istoricul browserului poti intra de acolo pe ele. Daca ai sters istoricul dar daca ai ca browser google chrome mergi pe pagina asta: http://setuix.com/recover-deleted-chrome-web-history/ Si asta te-ar putea ajuta sa recuperezi istoricul http://www.jurnalul24.ro/cum-recuperezi-istoricul-sters-din-browser/ Daca nu merge asa dar iti amintesti ce ai vazut ieri, fa o cautare pe google, ca poate mai gasesti aceleasi lucruri si pe alte website-uri.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu prea ai cum, doar sa intri la istoric.

Răspuns utilizator avertizat
| R3sp3ctt a răspuns:

Intra in istoric