| Marian2314 a întrebat:

acum 5 zile am cumparat o unitate centrala pc noua de la altex.Are un surub desfacut in interiorul ei si nu stiu ce ar fi desprins. Unitatea merge si n-are nimic cred, ca azi imi vine monitorul si voi vedea daca totul merge.N-ar fi o problema serioasa ca de desfacut nu-l pot desface ca are garantie.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

O fi uitat acel surub in carcasa, la montare.
Nu-ti bate capul pentru el.
Daca face ceva scurtcircuit (probabilitate mica) il ai in garantie si vor suporta costurile aferente reparatiei.
Cand iese din garantie, il desfaci si scoti surubul sau il pui la locul lui.
happy

| Marian2314 explică (pentru Bula):

Deci nu se va strica absolut nimic? Ca de mers merge asa cred ca astazi trebuie sa-mi vina un monitor...deci in concluzie nu va fi nici o problema cu acel surub desfacut?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat