| AleCsTzuu a întrebat:

, acum cateva zile mi-am reistalat Windows'ul si mi-am pierdut driverele de la placa video ajutati-ma Va rog frumos sa le iau placa mea video este ATI Radeon 9200 Va rog din suflet ajutor

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Pentru XP :
http://drivers.softpedia.com/......6378.shtml

2 răspunsuri:
| RustyKramer a răspuns:

Daca ai Windows 7, 8 sau Vista poti sa faci update din Device Manager si isi gaseste el ce ii trebuie. Sau poti sa faci update la windows si de acolo selectezi doar driverele care te intereseaza sa le instalezi.
Mai poti incerca cu programele Driver Genius Professional sau cu Driver Magician.