| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am spart display-ul telefonului si nu se mai poate vedea nimic pe ecran.Tot ce aveam pe el (poze, videoclipuri) erau in memoria telefonului, nu pe card, ce vreau sa stiu este daca s-ar putea extrage datele de pe memoria telefonului fara sa repar display-ul (pentru ca am priceput ca e scump)

Tin sa mentionez ca am incercat deja cu cablul de date, merge numai daca imi deblochez telefonul.

1 răspuns:
| elenadache a răspuns:

Am avut si eu un telefon caruia i am spart displayul si nu se mai vedea nimic pe ecran. Pozele mele erau in memoria lui. cea mai nasoala parte. Dar dupa ce l-am bagat la incarcat, l-am conectat la laptop. A trebuit sa apas pe ghicite pe ecran sa se conecteze la media dar am reusit. Si asa am putut sa imi iau pozele si ce mai aveam pe el. In afara de asta ..nu vad alta solutie. Poate doar sa mergi la un service de telefoane. Banuiesc ca ei ar putea intra in telefon fara probleme.