| LuFacs a întrebat:

acum o saptamana pur si simplu cand am vrut sa ma loghez pe Facebook am intampinat un mesaj care spunea ca mi-am schimbat parola la o ora anume, dar eu nu am facut acest lucru.in fine cu ajutorul id-ului pe care am contul am schimbat-o,dar acum doua zile,iar am patit acelasi lucru, dar acum nu pot nici macar pe id sa intru, vi s-a intamplat lucru asta?

4 răspunsuri:
| greatLOL a răspuns:

Da.Nu mai da nimanui ID tau si Parola.Chiar daca e iubita.Cineva are chef de glume proaste si iti tot schimba parola.

| Biuta95 a răspuns:

Asa este. cineva iti stie parola, si se tot joaca cu ea. Incearca sa iti schimbi parola, intrand pe " i forrgot my password " si raspunde la intrebarile stiute de tine dupa ce ai scris emailul tau, dupa care pune o parola veche in tabelul parola veche " si scrie una noua in " Current password"winking

| Adriana a răspuns:

Ia stai 2 secunde si gandeste-te... exista vreo persoana care sa isi stie parola de la id? asta ar fi singura explicatie.

| MarinaAdelina a răspuns:

Buna! Uite care e ideea: daca persoana careia i-ai dat parola...stie raspunsurile la intrebarile tale, nu poti face dacat sa-ti schimbi ID-ul.Mi s-a intamplat si mie...i-am spus parola celei mai bune prietene, care imi stie si raspunsurile la intrebari si asa, nu am avut altceva de facut decat sa-mi fac alt ID. Sper ca ti-am fost de ajutor!