| benybiro112 a întrebat:

Am 4 GB ram placa video 1 GB Ati radeon Hd 5450K Dual.core 2.50 ghz e bun pc pentru mine dar am bagat recent win 7 64 si am probleme dupa 30 min la un prieten ii merge perfect win 7 si are pc de 3 ori mai slab ca al meu ce sa aiba? Imi merge se deschide si dupa 10 20 min chiar 30 se blocheaza desktop ramane sageata pe ecran intr-un loc si nu mai merge nimic orice as face doar daca ii dau restart merge si dupa 10 min iar tot asa dau funda promit va rog frumos ajutati-ma

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

HDD, memorii, drivere, sursa, placa de baza...multe! Fugi la service ca esti tamaie!

| benybiro112 explică (pentru K0sti):

Ma pis pe capu tau si pe pc tau ca de ma enervez imi iau pc de 20000 lei si ma freci