| anonim_4396 a întrebat:

Am achizitionat de curand un telefon mobil Samsung Galaxy S3 variata NEO. Nu inteleg de ce cand vreau sa schimb modul de deblocare,adica cu glisare,model,pin sau fara nu le pot accesa. Toate au afisat mesajul "Dezactivat de administrator,de politica de criptare sau de spatiul de stoacare al acreditarilor", asta se afisa si inainte de al cripta. Ma poate ajuta cineva, va rog?

1 răspuns:
| Helper69 a răspuns:

Salut,

Ce versiune de android folosesti? Eu am s3 neo (la fel ca al tau) cu android 5.1 si nu am probleme.
Uita-te in lista de administratori, poate ai ceva program care blocheaza modificarile.

O zi buna,
-Helper69.