| 1234561123 a întrebat:

am achizitionat un TV tuner marca Phiilips SAA713XHL si l-am conectat la slotu PCI si pc mi la detectat si la instalat am windows 7, dar nu gasesc nici un program sa il deschid, nu am primit Cd cu drivere la el,, com as putea sa il fac sa mearga? sa pot conecta antena si sa vad pe pc ( am si telecomanda ) produsul este nou

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Vezi daca e compatibil cu windows 7 si descarca de pe net driverelehttp://drivergratis.com.br/philips-7131e-chipset-driver/download-141.html

2 răspunsuri:
| maturgrizonat a răspuns:

Fara drivere si un soft gen EasyTV nu vezi nimic. CD instalare sau Net.